SEBE-VĚDOMÝCH ŽEN jsou plné pohádky

Miluji pohádky. Vždycky jsem je milovala!

Je nádherné sledovat, jak je tam všechno průzračně jasné. Dobro zvítězí nad zlem a zlo je po zásluze potrestáno.
Páni jsou opravdovými muži, jsou zdvořilí, galantní a nebojí se projevovat svoje city. Dámy jsou ženské a jemné a láska je středobodem jejich života.

A těch mouder a pravd, které tam najdete! Žasnu s každou pohádkou! Povzbuzují mě k tomu žít lepší a smířlivější život sama se sebou i vůči druhým.

Co mě však uchvacuje ještě daleko víc, jsou sebe-vědomé ženy! Naleznete jich spoustu, když se na to soustředíte. Ano, samozřejmě jsou i sebe-vědomí muži, ale protože jsem ženou, která si buduje den ze dne svoje stabilnější a pevnější sebevědomí, oslovují mě především ženy.

Tak, ale pěkně popořádku.

Jsi-li ženou od které se očekává, že převezme tradici nebo řemeslo svého rodu (rodinný podnik) nebo že zkrátka půjdeš ve vyšlapaných kolejích, které ti nalinkovali druzí, potom ti tvoji pravou a jedinečnou cestu pomůže nalézt ODVÁŽNÁ VAIANA (Legenda o konci světa).

Dívka z ostrovního domorodého kmene, jehož předkové byli kdysi mořeplavci, ale ze strachu z nevyzpytatelného moře se z nich stali ostrovní lidé, kteří naplno využívají hojnosti daného ostrova a už zapomněli, co je to být volný jako pták nebo jak ryba ve vodě, která se pohybuje kam se jí jen zlíbí.

Vaiana je ale mořem předurčena k záchraně bohyně země Tefity a společně se svojí babičkou a polobohem Mauvím se na tuto dobrodružnou výpravu vydá. Změní jí celý její život a ona pocítí skutečné štěstí a hrdost při naplnění svého poslání.

ODVÁŽNÁ VAIANA (LEGENDA O KONCI SVĚTA)

A o REBELCE jsi už slyšela?

Je královskou dcerou od které se očekává, že se bude chovat cudně a žensky – šít gobelíny a učit se dvorní etiketě, ale ona miluje střelbu z luku a jízdu na koni. A hlavně má problematický vztah se svojí matkou!

Takže pokud jsi to zrovna ty, která si myslíš, že tvoje matka je hrozná a že přece nemůžeš stále dělat jen to, co ti říkají druzí, pak je tato pohádka právě pro tebe! S hlavní hrdinkou zažiješ napínavou a dobrodružnou proměnu!

REBELKA

A což teprve ANNA a ELZA z pohádky LEDOVÉ KRÁLOVSTVÍ!

Anna s Elzou jsou sestry. Každá je naprosto jiná, ale když spojí svoje síly dokáží neuvěřitelné věci.

Elsa je tou, která je už od malička obdařena mrazivou ledovou silou, kterou ze začátku neumí ovládat a bojí se jí ona i její rodiče. Ale když pochopí, že jedině láska zahřívá, naučí se ji ovládat. Přesto hledá svoje životní poslání, protože ví, že jí tato síla nebyla dána jen tak pro nic, za nic.

Její sestra Anna sice žádnou nadpřirozenou sílu nemá, za to oplývá odvahou, nadšením a rozhodností a nikdy by svoji sestru neopustila. Je úžasným příkladem ženy, která naslouchá svoji intuici a jde si za hlasem svého srdce.

Společně probudí tajemné síly přírody, osvobodí kouzelný les i jeho obyvatele, zachrání Arrendelle a naleznou pátou sílu jako most mezi čtyřmi živly, jimiž jsou oheň, voda, země a vzduch. Ale toto je už nové dobrodružství, které se skrývá v Ledovém království II.

LEDOVÉ KRÁLOVSTVÍ I.

Ledové království má úspěšné pokračování:

LEDOVÉ KRÁLOVSTVÍ II.

Nesmím zapomenout také na RAYU a SISU z pohádky RAYA A DRAK.

Obě jsou ženy – Raya i dračice Sisu, a tak se zde rozvíjí úžasný příběh záchrany dračí říše a znovuobnovení Kumándry – blaženého stavu jejich země, kdy všichni společně žijí v míru a lásce.

Raya je odvážná bojovnice, která má neuvěřitelnou vytrvalost a odvahu, přesto je z lidského světa zklamaná a přestává v něj věřít – tedy hlavně věřit lidem, že ještě dokážou být čestní a dobří.

Sisu (dračice) je naopak nezlomnou optimistkou, která vždy udělá první krok a věří v dobrotu člověka. Je stoprocentním sangvinikem, který se rozhoduje na základě okamžitých emocí a nálady a někdy jedná ztřeštěně a bláznivě.

Společně s Rayou ale dosáhnou toho, čemu bys na začátku nevěřila, že je možné! Rozhodně stojí za shlédnutí.

RAYA A DRAK

Mám velmi ráda také ALADINA a jeho džina z kouzelné lampy a samozřejmě princeznu JASMÍNU. Její song „Němá“ mluví sám za sebe:

„NĚMÁ“ JASMÍNA Z ALADINA

ALADIN – Trailer:

ALADIN

Legenda o MULAN – tu netřeba představovat! Že jsi o ní ještě neslyšela? Potom stačí nakouknout do příběhu 🙂

LEGENDA O MULAN

Možná jsi ženou, která ještě neobjevila to svoje jedinečné životní poslání …

… pak je právě pro tebe určená LEGENDÁRNÍ PARTA, kde hraje jednu z hlavních rolí JACK FROST, zmrzlík, který si myslí, že umí jen tvořit z ledu a nezná svůj původ ani svůj úkol zde na zemi.

Společně s partou kamarádů na něj ale postupně přichází a objevuje ho a může v tomto směru pomoct i tobě!

LEGENDÁRNÍ PARTA

No a když vzpomenu na klasickou POPELKU, SNĚHURKU, RŮŽENKU, BELLU (Z KRÁSKY A ZVÍŘE), LOCIKU nebo ARIELU (malou mořskou vílu), každá z nich je vědomou ženou, která se postavila ranám osudu a nesmířila se s tím, co jí naplánovali ti ostatní.

Takže hlavu vzhůru a neboj se se svými dětmi a hlavně dcerkami a nebo i jen sama koukat na pohádky, jsou plné statečných žen, které vědí, co chtějí od života a dokážou si to i vybojovat.

A KDYŽ ONY, TAK TY TAKY! TÍM JSEM SI JISTÁ!

Jsem ženou využívající svoji vnitřní energii a radost k prozáření života druhých. Jsem máma pěti dětí, bezbřehá romantička s duší dítěte. Jsem průvodkyní na cestě k hluboké vnitřní radosti skrze objevení průzračné a zurčící energie, kterou v sobě nosíš.  Můj příběh si přečti zde
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.