Co na koučink říkají ti, co ho vyzkoušeli?

REFERENCE

"Dovolte mi podělit se s Vámi o prožitek, který jsem získala během koučování od Lidušky. Koučink jako metoda pro mě nebyla úplně nová oblast, neboť jsem instruktorkou Lesní mysli - konceptu, který vychází mimo jiné právě z koučinku. Přesto, že jsem tedy alespoň částečně tušila, co by mě mohlo během naší schůzky čekat, byla jsem velmi příjemně překvapena. Naše setkání mělo jasně danou strukturu, Liduška mě vedla profesionálně a bez zaváhání. Naše práce byla velmi efektivní, během několika desítek minut se mi podařilo definovat to, co je pro mě v aktuální životní fázi důležité, jakým směrem se chci vydat a jaké kroky je potřeba ke splnění své vize podniknout. Liduška mi vytvořila bezpečné prostředí, neostýchala jsem se před ní upřímně otevřít, což bylo pro mě bez pochyby obohacující, protože jedině tak jsem mohla nahlédnout do hloubky sebe samé. Na Lidušce tedy vedle profesionality oceňuji především její lidský, vnímavý a citlivý přístup. Děkuji a vřele doporučuji všem zájemcům!"
Johanka PytlíčkováJOGHANKA
S Liduškou se znám už řádku let. Víme o sobě téměř vše a jako kamarádky si umíme poradit v tom, co nás trápí. O to víc jsem byla zvědavá, co nového mi, z pozice koučky, může nabídnout. Ted uz vim, že povídání u kávy a koučink, jsou naprosto odlišné věci. Pomocí cíleně kladených otázek jsem byla " donucena" věci nahlas definovat a sama si tak udělat jasno v tom, co mám , kam směřuji a co pro to ještě můžu udělat. Děkuji za to!
Iveta Hajdová UČITELKA, DUŠÍ ZPĚVAČKA
Koučing s Liduškou byl pro mě balzámem na duši. I když jsem přesně nevěděla, jak svoje téma specifikovat, jen jsem „cítila“, že je něco špatně, Liduška mně dokázala nasměrovat a klást takové otázky, že jsem si po chvíli své téma přesně pojmenovala. Už jen to, byl pro mě obrovský krok vpřed. Liduška je vnímavá, empatická, ale také dokáže zatlačit tam, když se do někomu do řešení problému příliš nechce. Po koučingu jsem cítila uvědomění, pochopení, úlevu, ale také radost ze společně stráveného času. I když je Liduška teprve na začátku, jsem si jistá, že za pár letech z ní bude úplný profík, který bude svou profesi dělat s láskou.
Zdeňka ŠanováAUDITORKA, TOP MANAŽERKA EURONY
OD SRDCE K SRDCI - dopis matky její dospívající dceři
Ludmila Solovská

ILUSTRAČNÍ FOTO

Stáhněte si ebook zdarma

Od srdce k srdci - dopis matky její dospívající dceři

Právě ho pro vás připravuji. 

Těšit se můžete co nevidět :o) 

Respektujeme vaše soukromí a nikdy vám nebudeme posílat spam.