Odvážná a nebo drzá? To je jedno, když jde o splnění snu.

Jmenuji se Ludmila Solovská a více o mě se dozvíte na: 


Můj příběh | Ludmila Solovská (radostnezenska.cz)

Možná jsem odvážná a nebo drzá – těžko říct, každopádně stálo mě to hodně kuráže sem vložit tento příspěvek 🙂

Mnozí mě už znáte z osobních setkání a nebo z příspěvku O RADOSTI, které pravidelně vkládám na (20+) Radostně ženská | Facebook

Už dlouho mám svůj sen a kde je sen, je i cesta! Jste moje velká druhá e-rodina a já se v tomto módu cítím jako rybka ve vodě a proto se na vás obracím s prosbou, abyste sdíleli tento můj příspěvek tam, kde by mohl padnout na dobrou půdu. 

Nevím, jestli se to podaří, ale jedno je jisté – když sdílíte svůj sen s ostatními, tak vám to už pak nedovolí se vzdát, takže budete taková moje pojistka to nevzdat 🙂

Rozhodla jsem se přidat si ke svému žebříčku znalostí tento kurz:

Tento 9 měsíční výcvik (celkem 12 dnů prezenčního studia – 5 modulů + distančního studia formou četby a koučování), který chci zvládnout při svém full time zaměstnání a který budu absolvovat v době svojí dovolené a o sobotách, stojí 85.000,- Kč.

Nutno podotknout, že jsem více jak půl roku hledala kurz, který by mi tzv. „sednul“ a stále neúspěšně, až jsem narazila na tento! A s ním souzním každým kouskem svojí duše. 

Jelikož ale budu potřebovat spousty a spousty hodin praxe a volných financí se ne vždy dostává, rozhodla jsem se oslovit širokou veřejnost – a každého jednoho z vás – HLEDÁM FIGURANTY A ZÁROVEŇ SPONZORY.

Po absolvování kurzu – což bude 13. 1. 2023 na oplátku nabízím 85 hodin koučování = MŮŽETE SI JE DOPŘEDU PŘEDPLATIT TÍM, ŽE MI PŘISPĚJETE NA CELKOVOU ČÁSTKU KURZU 🙂 (jedna hodina koučování = 1000 Kč). V čem koučink spočívá se dozvíte na výše uvedením odkaze – Koučink jako umění.

Jestli jsem Vás tímto zaujala, prosím kontaktujte mě na 731 621 210 nebo na emailu: solovskaludmila@centrum.cz

„COKOLIV SI LIDSKÁ MYSL DOKÁŽE PŘEDSTAVIT A ČEMU DOKÁŽE UVĚŘIT, TOHO LZE DOSÁHNOUT.“                                                                                                      (Napoleon Hill)

Jsem průvodcem (koučem) ke znovuobjevení toho, kým jsi vždycky byl/a  Můj příběh si přečti zde
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.