Obyčejné věci

Uvědomuji si, že ty nejobyčejnější věci jsou často tím esenciálním, co k spokojenému životu potřebujeme.

Když vzbudím svoji duši i tělo 🙂 brzy ráno, vyběhnu na kopec a zastihnu vycházející slunce, tak si říkám, že takový pocit vnitřního uspokojení zažiju doma na hanáckém kopci stejně jako v Grand Canyon v Arizoně.

Když se můžu projít na rozhraní dne a noci a slyšet, jak ptáci vyzpívají svojí večerní modlitbu před ulehnutím do svých hnízd, jsem naplněna vděčností za všechny prožitky světa.

Když cítím horký dech a pusinku dítěte na svojí tváři, tak zažívám takové uspokojení, jak sebelepší adrenalinový zážitek.

Když jsem obdarovaná úsměvem nebo dárkem od srdce, je to nad všechny poklady.

Ocitnu-li se v objetí, je mi neskutečně příjemně a jsem absolutně smířená se sebou sama.

Když můžu darovat skutek lásky nebo pozornost tomu druhému, mnohem více dostávám.

Když celý dům provoní právě upečený chléb a společně s rodinou ho snídáme, byť jen s obyčejným máslem, je to větší lahoda, než mnohé pochoutky světa.

Dýchám, naslouchám, vnímám, dotýkám se, cítím. V mém srdci se usídlí radost a vděčnost nad jedinečnými okamžiky dne a života.

Jsem ženou využívající svoji vnitřní energii a radost k prozáření života druhých. Jsem máma pěti dětí, bezbřehá romantička s duší dítěte. Jsem průvodkyní na cestě k hluboké vnitřní radosti skrze objevení průzračné a zurčící energie, kterou v sobě nosíš.  Můj příběh si přečti zde
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.