Narozeninový projekt: „Hýčkej si svoji mámu“

Tento projekt realizuji už nějaký ten rok v den svých narozenin a vždycky jsem nadšená a překvapená, jaký poklad mám doma!! Zkus to taky! Rozhodně to stojí za úsilí nadchnout tátu a děti, dát jim do začátku inspiraci, co všechno by bylo fajn, a potom samozřejmě nechat kreativitě volnou ruku a cokoliv, co bude, přijmout s vděčností …. A že to není nic pro tebe? Že je to naprosté scifi a nedokážeš si to představit! Tak tenhle článek musíš dočíst až do konce :o) V závěru mám právě pro tebe narozeninové překvapení 🙂

Blíží se můj narozeninový den. Ne vždycky připadne na víkend, ale jsme naprosto schopni se domluvit, kdy se bude tento projekt realizovat. Uděláme si s manžílkem a dětmi rodinnou poradu a nadchnu je opět po roce pro projekt „Hýčkej si svoji mámu v její narozeninový den“.

S nadšením jim přednesu svoji představu! Některé roky jsem náročná a přesně vím, co bych si přála k snídani a obědu, jaká hudba by u toho mohla hrát, jaké květiny bych chtěla dostal, co by se mohlo v ten den podniknout. Jiné roky jim nechám naprosto volnou ruku a jsem celá napjatá očekáváním, jaké to bude! A že neočekávám žádné zázraky, to je snad jasné! Stačí mi pozornost, kytička a slůvko: „mami, máme tě rádi“ – to je to, na čem to stoji!

Narozeninová kytička

Nutno podotknout, že díky mému nadšení pro tento projekt se postupně dožádal svého narozeninového dne i manžílek a nakonec i děti 🙂 Ale což? Stává se z toho krásná rodinná tradice a nakonec, proč nedopřát výjimečný den osůbce, kterou miluji?

Abych se ale dostala k hlavnímu důvodu, proč toto píšu! V žádném případě se tě nesnažím naštvat, ale naopak inspirovat! Dokážeš si představit, že takto prožíváš svůj narozeninový den? Pokud ano a pokud ti to tak funguje, jsi šťastnou a láskou zahrnutou ženou! Pokud ne, slyším tě zřetelně, jak namítáš, že si to sice dovedeš představit, ale v tvém případě je to naprosté scifi a není nikdo, kdo by to pro tebe udělal!

Ale je to opravdu tak, že není nikdo? Nebo spíš tak, že tě to možná nenapadlo. Že máš pocit, že si takový den ani nezasloužíš a už vůbec bys o něj neprosila! A kdyby sis to i přála a řekla nahlas, tak nevěříš tomu, že by to někdo slyšel a zrealizoval?

Narozeninový dárek – hřejivý spacák pro dámy 🙂

Můžeš to ale vědět, když jsi to nezkusila? Dovol si to! Jsi nádherná lidská bytost, která by se pro svoji rodinu rozdala. Plníš nemožné na počkání a zázraky do tří dnů! Zvládneš téměř všechno a pro každého máš otevřenou náruč! Jsi hřejivým krbem a domovem pro svoje děti a manžela.

Ano, trvám na tom, že si to zasloužíš a chci tě nadchnout pro tento projekt – pro myšlenku nechat tvé nejbližší, aby se o tebe s láskou starali. Budeš-li dostatečně nadšená, „přesvědčíš“ druhé, aby to zrealizovali! A věř jim! Víra v druhé je hnacím motorem každé jejich činnosti.

Přeji ti ty nejkrásnější narozeniny! Každý rok!

A jestli o tom stále nejsi přesvědčená, podívej se do záložky Má RADOST – AKTUALNĚ – Balíček 3 setkání a využij toho! Počínaje datem mých dnešních narozenin až do 31. 3. 2021 získáš tento balíček 3 setkání za VIP cenu 1490 Kč (ALE POZOR – JEN PRO PRVNÍCH 10 ZÁJEMKYŇ!!!!)

Jsem ženou využívající svoji vnitřní energii a radost k prozáření života druhých. Jsem máma pěti dětí, bezbřehá romantička s duší dítěte. Jsem průvodkyní na cestě k hluboké vnitřní radosti skrze objevení průzračné a zurčící energie, kterou v sobě nosíš.  Můj příběh si přečti zde
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.