AKTUÁLNĚ

Individuální koučink:
1 setkání/60 - 90 minut - 900 Kč

Jsou možné i zvýhodněné balíčky:
3 setkání - 2400 Kč
5 setkání - 4000 Kč

Pokud váháš, zda je toto právě pro tebe, zavolej mi nebo napiš, dáme si 30 minutový nezávazný call zdarma a společně to zjistíme :o) 

tel.: 731 621 210
email: solovskaludmila@centrum.cz

 

JAK TO BUDE PROBÍHAT? 

Sám/a si určíš svoji zakázku.  Povedu tě a ty objevíš příčiny a souvislosti, proč se ti určité situace dějí. Pojmenuješ si je a nalezneš cestu, jak svojí zakázky dosáhnout. 

 • KOUČINK JAKO PROCES
  ... který podporuje hledání individuálních řešení a je vhodný pro každého, kdo cítí potřebu se rozvíjet nebo hledá směr, kudy se momentálně vydat. Je to podpora lidí na cestě v přemýšlení, vytváření nápadů, vizí, cílů i akcí a jejich okamžitém uskutečňování. Je to hra, radost, motivace i dřina. Práce, která stojí za to.
 • KOUČ JAKO OSOBA
  ... není poradce ani mentor, ale hledá řešení společně s klientem. Nedává vám konkrétní rady, ale vede vás k hledání vlastních řešení v sobě, čímž se práce stává mnohem efektivnější a tím vám výrazně usnadňuje dosahování vašich cílů. Všechny odpovědi na vaše otázky nosíte v sobě. Největším expertem na váš život jste právě vy a nikdo jiný. (převzato z učebnice koučinku)
 • KOUČINK JAKO METODA
  První náznaky koučovacího přístupu můžeme vysledovat již před 2000 lety u řeckých filozofů Sokrata a jeho žáka Platona. Sokrates se svým vedením dialogu jako neustálého ověřování dosavadních poznatků a jejich porovnávání s jinými snažil své studenty přivést k novému poznání. Kladl zvídavé otázky, které vedly jeho studenty k nalezení pravdy.
 • Pojem koučink byl původně spojen s oblastí sportu. Traduje se, že tato technika vznikla, když vedení sportovce musel převzít trenér, který danému sportu vůbec nerozuměl. Nemohl svěřence vést, musel se od něj nejdříve učit. Zajímal se o to, jak sportovec dosahoval výkonu, co pro něj dělal, co potřebuje k tomu, aby odvedl plnohodnotný výkon atd. Posléze se ukázalo, že sportovec zvýšil svou výkonnost podstatně více než s předchozím trenérem. Princip koučinku byl na světě (Parma, 2006).
 • Základy současného koučinku položil tenisový odborník, učitel z Harvardu Timothy Gallwey, který se v 70. letech začal intenzivně zabývat teorií výuky tenisu, lyžování a golfu. Soustředil se na to, co se v průběhu procesu učení odehrává v mysli a těle hráče, podle něj je totiž stav naší mysli mnohem silnějším soupeřem, než je hráč na druhé straně dvorce (Whitmore 2007)
 • Další významnou osobností, která stála za rozšířením koučinku směrem do Evropy, je Sir John Whitmore. Tento původně automobilový závodník se během své stáže v USA seznámil s Timothy Gallweyem a jeho způsob práce s lidmi ho natolik zaujal, že se rozhodl nejen ho sám používat, ale šířit i po svém návratu na Britské ostrovy (Whitmore, 2007)

Vítej v mém světě!

Od svého studia na vysoké škole, tj 15 let (Management – řízení lidských zdrojů) jsem neustále v interakci s lidmi a pohybuji se ve světe mezilidské komunikace.

Rozvoj lidí a vnitřního potenciálu u sebe i druhých se stal mou vášní. Možná také proto mám doma 5 dětí!

Z nulového sebevědomí, že něco dokážu předávat a pouze teoretických znalostí z vysoké školy jsem vybudovala nejprve sama sebe, pak své podnikání a následně jsem se rozhodla pomáhat ostatním koučinkem v oblasti osobnostního rozvoje a napojení se na sebe sama.

Moje speciální dovednost je objevovat v druhých jejich vnitřní světlo a jedinečnost,  najít silné i stinné stránky jejich osobnosti a využít je k dosažení osobních a následně i kolektivních cílů.

Jsem certifikovaný kouč a neustále sebevzdělávání a posunování se dál je u mě celoživotní dobrodružství, které si užívám.